Fazlalık eşyalarımı kim alır?

Günümüzde iletişim imkanları çok gelişmiş olup, bu sayede kişilerin birbirine erişimleri kolaylaşmıştır. Tabii ki bu durum insan ilişkilerinde olduğu gibi, ticarette de müşteri ve satıcı arasındaki irtibatı da kuvvetlendirmiştir. Piyasada 2. el eşya al ve 2. el eşya sat işlerini yürüten Fatih Spot, müşteri ilişkilerine önem veren ve müşteri için tüm kolaylıkları sağlama çizgisinde hareket eden bir işletmedir.ikinci el eşyalar

 

Müşteri ile nezaket çerçevesinde dahi konuşamayan, “dükkana gelirsen bakarız” anlayışındaki diğer ikinci el eşya alanlar ile lütfen bizi karıştırmayın. Eğer evinizdeki fazla eşyaları satmak istiyorsanız, bizimle yalnızca internet sitemizdeki iletişim numaralarını arayarak veya Whatsapp’tan mesaj yollayarak irtibata geçmeniz yeterlidir. Sonrasında, personelimiz size yardımcı olacak ve eşyalarınız için en iyi fiyatı verecektir. Karşılıklı anlaşılması durumunda ise nakliye ekibimiz, evinize kadar gelip eşyalarınızı teslim alacaktır.

 

İşte Fatih Spot ile evinizdeki sizi rahatsız eden, kalabalık yaptığına inandığınız ve elden çıkarmak istediğiniz eşyaları paraya çevirmek işte bu kadar kolay Kısacası bir telefon ile kolayca bize 2. el eşya sat. Diğer ikinci el eşya alanlar ile kıyas edildiğinde, Fatih Spot müşterisi olmanın ayrıcalık olduğunu göreceksiniz. Sizin için tüm iyi niyetimiz ve çabamızla çalışmaya devam etmekteyiz. Çünkü müşterilerimiz bizim için değerlidir.