Hakkımızda

Fatih Spot 2005 yılı Ekim ayından itibaren ticari faaliyetlerine başlamış olup, siz değerli müşterilerimize en iyi ürünlerle en iyi fiyatlarla ürün ve hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuzdaki esas hedefimiz ise; her zaman, heryerde sürdürülebilir rekabetçi pozisyona sahip, faaliyet gösterdiği müşteri sektörlerinde toplam dekoratif ve estetik hedefler ve çözümler sunan en iyi şirket olmak.

Karar alma, uygulama ve eylemlerde şeffaflık ilkesini göz önünde bulunduran firmamız, temelde müşterinin ihtiyacına uygun mal ve hizmet üretmek amacıyla kurulmuş bir kurumdur.

hakkımızda

Faaliyetlerinde serbest teşebbüsün esasları gözetilir.Firmamızın oluşturduğu ticari konsept kaynakların üretilmesi ve satış pazarlanmasında ve tüm uygulamalarda şeffaflık ve açıklık esastır.

Hizmetlerimizde geçici çözümler ve anlık kararlar yerine sürdürülebilirlik esası ile hareket ederek, müşterilerimizin ihtiyacı olan mal ve hizmetler karşılanırken, anlık kararlar ile geçici çözümler üretmek yerine; planlı, kalıcı, gelenekselleşmiş ve yönetim değiştiğinde de sürdürülebilir hizmetler üretmek en büyük hedefimizdir.