Kadıköy ikinci el eşya alanlar

Kadıköy İkinci El Eşyalar Satın Alınır!

Sattığınız İkinci El Eşyalarınıza Anında Nakit Ödeme!

Kurumsal olarak hizmet kalite ve güvencemiz ile sizlere ikinci el eşya satışlarınızda kolaylık sağlayacak avantajlı hizmetleri hızla sunmaya devam etmekteyiz. Evinizde ya da ofisinizde kullanmadığınız eşyaları artık nakite çevirerek değerlendirebilirsiniz. Üstelik nakliye ve satışını yapacak yer aramadan hizmeti sizlerin ayağınıza getiriyoruz.kadıköy

Eskiyen ya da artık kullanmaktan sıkıldığınız fazlalık beyaz eşya ve mobilyalarınızı zahmete girmeden Kadıköy genelinde eşya değerlendirme uzmanlarımız tarafından anında elden çıkartmak istediğiniz eşyalarınıza tam değerinde değer biçilerek ikinci el eşyalarınızı alıyor ve adresinize kadar kendi nakliyemiz ile ücretsiz olarak alarak sizleri nakliye masrafından da kurtarıyoruz. Artı hizmetlerimiz sadece bunlarla da sınırlı kalmayıp, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanma ilkemizle satın aldığımız eşyalarınızın ücretini sizlere nakit olarak anında ödemekteyiz.

İkinci El Eşyalarınıza Ücretsiz Nakliye

Özetle; eşyalarımı nereye satabilirim? araştırmalarına girmeden, eşyalarıma doğru ücret değerleri biçerler mi? peki ya sonrasında nakliye için zahmet mi çekeceğim? ücreti hemen öderler mi gibi sorular ve bir yığın zahmetli uğraşa gerek kalmadan Kadıköy için kurumsal kimliğimizle, uzman ekibimizle ikinci el eşyalarınızı profesyonel hizmet veren doğru yerle artık tanıştınız bile!

Beyaz eşya kategorisinde yer alan, buzdolabı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, aspiratör, klima, televizyon, müzik seti, kombi vb. ikinci el kategorisinde tüm beyaz eşyalarınıza uzmanlarımız tarafından gerçek değer biçilir ve adresinizden kendi nakliyemiz ile teslim alınır ve kapınızda anında nakit olarak sattığınız eşyalarınızın ödemesi yapılır. İkinci el eşyalarınız sizlere zahmet vermeden nakit ödeme ile alınır.

Kadıköy İkinci El Eşyalarınızı Adresinizden Teslim Alıyoruz!

İkinci el mobilyalarınız da yine aynı şekilde Kadıköy ikinci el eşya alan kurumsal bir firma olarak ev veya iş yerinizden alınır ve nakit olarak ödemesi yapılır. Satışını yapmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp’tan gönderim yapabilirsiniz. 5 dk. gibi kısa bir sürede Kadıköy ikinci el eşya alanlar hizmeti ile fiyat değerlendirmesi yapılır ve kapınızdan ücretsiz nakliyemiz ile teslim alınır ve artı olarak da sizlerin ikinci el eşyalarınızı teslim alırken nakit olarak ödemeniz yapılmaktadır.